O mnie

Nazywam się Marcin Karczewski. Jestem tatą, mężem, blogerem, zdjęciorobem hobbystą (do miana fotografa jeszcze mi daleko). Żona twierdzi, że dojrzałem po 30, bo dopiero wtedy moja twarz została naznaczona przywilejem noszenia zarostu.


Bloguję bo pozwala mi to wykrzyczeć rzeczy, które zalegają mi w duszy. Piszę o tym co lubię jak i o tym co mi się nie podoba. Staram się dzielić tym co wesołe w moim życiu i potępiać to co złe i bzdurne dzieje się wokół. Na blogu opowiem Wam też moją historię. Piszę, bo już mnie żona nie może słuchać.

 

Jestem fanem The Beatles, Pink Floyd, Rogera Watersa, Dream Theater, Black Sabbath i innych dinozaurów rocka. Z polskiego podwórka to oczywiście Kult, Coma, Lao Che, Dżem i Cisza Jak Ta.

Kinoman. Uwielbiam Tarantino, Smarzowskiego, filmy z Clintem Eastwoodem i mistrza Bareję. Z żoną moją uwielbiamy starocie wodewilowe, w których Gene Kelly, Fred Astaire i Frank Sinatra tańcują lepiej od ignorantów z „Tańca z Gwiazdami”. Bez opamiętania chłoniemy sitcomy „The Big Bang Theory”, „ Modern Family”, „The Middle” oraz kultowych „Przyjaciół”. Nienawidzę telewizji.

Jeśli chcielibyście napisać do mnie jakieś mniej lub bardziej interesujące rzeczy, to zapraszam:

4.jpg

Jestem Karkołomny.

The following two tabs change content below.

Karkołomny

Racjonalny obserwator absurdów otaczającego świata. Miłośnik wszystkiego co dobre.

Ostatnie wpisy Karkołomny (zobacz wszystkie)

Jedno przemyślenie na temat “O mnie”

  1. ~kryszna pisze:

    Fajny gość z Ciebie, mężu Anny, ojcu Oleńki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>